| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

Turniej Piłki Ręcznej Dziewcząt o Puchar Wójta Gminy Świdwin Drukuj Email
poniedziałek, 30 października 2017 13:31

DSC 0142

28października 2017r. w Gminnej Hali Sportowej w Lekowie rozegrano zawody szczypiornistek ze szkół podstawowych. Do zmagań zgłosiły się zespoły ze Szczecina, Koszalina, Mielna, Drawna, Mielenka Drawskiego oraz Bierzwnicy. Organizatorami wydarzenia byli Gmina Świdwin oraz UKS „Rega” Bierzwnica.

Nasze zawodniczki w fazie grupowej uplasowały się na drugiej pozycji w tabeli co umożliwiło im grę o trzecie miejsce. Po bardzo zaciętej walce lepsze okazały się dziewczęta z SP Mielno (3:5) co dało nam ostatecznie IV miejsce.

Turniej był znakomitym sprawdzianem umiejętności, które zawodniczki nabywają i doskonalą podczas treningów, a także okazją do wspólnej zabawy z rówieśniczkami z innych szkół. Nie zabrakło ducha sportowej rywalizacji, świetnej atmosfery oraz gorącego dopingu kibiców za co gorąco podziękował uczestnikom i wszystkim gościom Wójt Gminy Świdwin pan Kazimierz Lechocki.

W przerwach między meczami na uczestników czekały słodkie bułki i pączki a także gorący obiad.

Puchary i medale dla najlepszych zawodniczek wręczyli, w imieniu Wójta Gminy Świdwin, wręczyli trenerzy zespołów.

KLASYFIKACJA TURNIEJU

MIEJSCE

NAZWA ZESPOŁU

NAJLEPSZA ZAWODNICZKA

I

ENEGRA POLITECHNIKA KOSZALIN

NATALIA SZYLIŃSKA

II

SP DRAWNO

PAULINA KUŹMIŃSKA

III

SP MIELNO

MARIA LAWRENC

IV

SP BIERZWNICA

AMELIA SYPNIEWSKA

V

SP MIELENKO DRAWSKIE

MARCELA KASCHUBA

VI

SP 23 SZCZECIN I

MAGDALENA PROSOWSKA

VII

SP 23 SZCZECIN II

JULIA TUCHOWSKA

VII

SP 59 SZCZECIN

NIKOLA LEWANDOWSKA

Szkołę Podstawową z Bierzwnicy reprezentowały: Maja Bialik, Natalia Nawrocka, Amelia Sypniewska, Marcelina Michna, Oliwia Orlińska, Adrianna Kozubowska, Agnieszka Potyralska, Angelika Pietryka, Anna Gałas, Jolanta Szczęśniak, Marta Kozubowska.

Trener: Jacek Gałas.

Pełną galerią zdjęć można zobaczyć na naszym facebooku https://www.facebook.com/uksregabierzwnica/

Marta Beata Jalowska