| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

Turniej Tańca Drukuj Email
poniedziałek, 30 października 2017 13:59

DSCN0063

W dniu 26. października 2017 r. Uczestnicy Środowiskowego Domu Samopomocy ,,Razem Łatwiej” w Klępczewie wzięli udział w VII. Międzypowiatowym Turnieju Tańca Osób Niepełnosprawnych, którego organizatorem było Stowarzyszenie ,,FILAR”, działające przy Powiatowym Dziennym Domu Samopomocy w Drawsku Pomorskim.

Uczestnicy z Klępczewa brali udział w kategoriach tanecznych: taniec standardowy – Tango i taniec użytkowy – Twist oraz w tańcu dowolnym – freestyle.

Całoroczna praca Naszych artystów, pod kierunkiem Pani Katarzyny Radomskiej
i Pani Dominiki Pastuszki, została doceniona, bo w tańcu standardowym – Tango, Pani Edyta Wojszczyk i Pan Dariusz Michalak zajęli III Miejsce, a za prezentację – freestyle, pt. ,,AUTOSTOP’’, Marzena Grzechnik, Iwona Panasz, Klaudia Remba, Dariusz Michalak, Adam Litzbarski i Dariusz Wychowaniec wywalczyli I. Miejsce.

Organizatorowi dziękujemy za ponowne zaproszenie, rewelacyjną atmosferę i pyszny poczęstunek, a rywalom ze Sławoborza, Świdwina, Drawna, Recza, Darskowa, Łobza, Białogardu, Szczecina, Złocieńca i Drawska Pomorskiego za wspólną wspaniałą zabawę..

Na szczegółową foto-relację zapraszamy na profil ŚDS na FB, a poniżej prezentujemy Turniej Tańca w ,,pigułce”.