| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

Mistrzostwa Świata FEDERACJI WPA w Trójboju Siłowym w Siedlcach Drukuj Email
poniedziałek, 04 grudnia 2017 12:09

Siedlce 2

W dniach od 30 listopada do 3 grudnia 2017 r. w Siedlcach odbyły się Mistrzostwa Świata w Trójboju Siłowym, Wyciskaniu Leżąc oraz w Martwym Ciągu RAW i EQ federacji WPA. Zawodnik Józef Sokołowski reprezentujący Gminę Świdwin ( klub GLKS Jedność-Ikar Krosino) zaliczył kolejny olbrzymi sukces zdobywając 3 złote medale : 1 miejsce w kategorii OPEN , 1 miejsce Masters 60-64 kategoria 100 kg z wynikiem 290 kg , 1 miejsce ALL MAN MASTERS.

Pan Józef Sokołowski składa serdeczne podziękowania dla sponsorów Pana Jerzego Pałubickiego ( FERMAPOL) , Janusza Malinowskiego ( SMAGRO) , Kazimierza Lechockiego (Gmina Świdwin) oraz Mieczysława Serafina ( GLKS Jedność Ikar Krosino ) za wsparcie finansowe i pomoc organizacyjną w okazaną w przygotowaniach do udziału w zawodach .

Serdecznie gratulujemy Mistrzowi .