| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

Podsumowanie Programu Klub 2017 Drukuj Email
środa, 13 grudnia 2017 12:20

Dobrzany

Podsumowanie Programu Klub 2017

UKS Rega Bierzwnica

30 listopada 2017r. Uczniowski Klub Sportowy „Rega” Bierzwnica zakończył realizację ministerialnego Programu "Klub 2017", którego celem jest upowszechnianie aktywności fizycznej wśród dzieci i młodzieży. Działaniami zostały objęte zawodniczki trenujące piłkę ręczną oraz zawodnicy grający w piłkę nożną.

W ramach programu dzieci brały udział w regularnych treningach oraz uczestniczyły w obozie sportowo – rekreacyjnym, który odbył się w dniach 02.11. – 07.11.2017r. w Gdańsku. Jego celem było doskonalenie umiejętności gry w piłkę ręczną, promowanie aktywnych form spędzania czasu wolnego na świeżym powietrzu oraz kształtowanie pozytywnych postaw społecznych wolnych od nałogów.

Dzięki wykonanej pracy szkoleniowej w ramach Programu Klub, trenujące dzieci uczestniczyły w turniejach i zawodach na szczeblu gminy, powiatu i województwa, osiągając bardzo dobre i dobre wyniki. Między innymi: I miejsce (kat. 9-13 lat) i II miejsce (kat. 14-16 lat) w III Wojewódzkim Jesiennym Turnieju Piłki Ręcznej Dziewcząt w Świdwinie, I miejsce dziewczynek 11-13 lat w Wojewódzkim Turnieju Sześciu Miast w Dobrzanach, I miejsca w kategoriach dziewcząt starszych i młodszych w III Mikołajkowym Turnieju Piłki Ręcznej Dziewcząt, IV miejsce w Turnieju Piłki Ręcznej Dziewcząt o Puchar Wójta Gminy Świdwin, II miejsce piłkarzy nożnych w Turnieju Piłki Nożnej Młodzika III Memoriał im. Ryszarda Kucharskiego w Sławoborzu.

Prezes UKS Rega Bierzwnica,

Marta Beata Jalowska