| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

Poszukiwany sprawca wypadku drogowego Drukuj Email
poniedziałek, 18 grudnia 2017 10:50

policja

Policja poszukuje sprawcy wypadku, do którego doszło w dniu 07 grudnia 2017 roku między godziną 06:40-06:45 w Świdwinie na ulicy Drawskiej.

Kierujący samochodem osobowym jadąc ulicą Drawską od strony ronda w stronę skrzyżowania świetlnego, ulic Drawskiej i Wojska Polskiego, na wysokości przejścia dla pieszych bezpośrednio przy sklepie Media Expert potrącił pieszego po czym odjechał z miejsca zdarzenia.

Świadkowie tego zdarzenia lub osoby, których informacje pomogą w ustaleniu sprawcy proszeni są o pilny kontakt z funkcjonariuszami z Komendy Powiatowej Policji w Świdwinie, ul. Wojska Polskiego 18a, pokój 33 tel. 94-365-05-66 bądź pod numerem alarmowym Policji 997.