| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

Strażak uczy ratować Drukuj Email
wtorek, 19 grudnia 2017 12:53

01

Dnia 15 grudnia br., w świetlicy w Lekowie odbyło się szkolenie z udzielania pierwszej pomocy, prawidłowego reagowania w sytuacjach zagrożenia życia oraz uzyskanie poczucia bezpieczeństwa i pewności siebie przeprowadzone przez Powiatową Straż Pożarną w Świdwinie. Strażacy podzielili się z nami wiedzą zebraną z różnych źródeł, często przetestowaną w praktyce i przekazali najbardziej aktualną wiedzę i umiejętności w jak najprostszy sposób, czyli, czego sami uczymy się od siebie nawzajem każdego dnia – zaufania, działania w grupie, a przede wszystkim technik umożliwiających ratowanie ludzkiego życia.

NAJGORSZE, CO MOŻEMY ZROBIĆ, TO NIE ZROBIĆ NIC!

Przekazana przez strażaków wiedza może w przyszłości pomóc uratować komuś życie. Jesteśmy przecież ludźmi i działamy dla ludzi.

Opiekun świetlicy: Ewa Wojtów