| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

Seniorzy z pasją Drukuj Email
środa, 20 grudnia 2017 08:13

P7120051

W świetlicy w Klępczewie realizowany był projekt „Seniorzy z pasją”.

W ramach projektu odbyły się zajęcia z rehabilitantem i informatykiem, zajęcia sportowe, pierwsza pomoc, zajęcia z dietetykiem oraz warsztaty z plecionki, papierowej wikliny i filcowania. Wszyscy uczestniczący mogli skorzystać z fachowych rad specjalistów, rozwinąć swoje pasje i wspólnie spędzić wolny czas. Nie zabrakło również wyjazdu po za terenem Klępczewa.

Dzięki realizowanemu projektowi odwiedziliśmy Koszalin, mogliśmy obejrzeć sztukę teatralną i zwiedzić nadmorskie miejscowości. Był to niezwykle mile spędzony czas, który dla większości Pań stał się odskocznią od codziennych obowiązków.