| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

Środowiskowy Dom Samopomocy Drukuj Email
czwartek, 21 grudnia 2017 13:09

sds

20171219 105012

W dniu 19 grudnia 2017 r. w Środowiskowym Domu Samopomocy ,,Razem Łatwiej” w Klępczewie odbyło się kolejne Spotkanie Wigilijne. Do świątecznego stołu z pracownikami, Uczestnikami i ich bliskimi zasiedli: gość specjalnym - Pani Poseł Małgorzata Golińska oraz Wójt - Pan Kazimierz Lechocki, Przewodnicząca Rady Gminy – Pani Anna Olejniczak, pracownicy Urzędu Gminy: Pani Halina Czajkowska, Pani Renata Kamińska, Pani Dorota Adamiak, Pan Sebastian Basiejko i kierownik GOPS – Pani Barbara Felska. Przy dźwięku kolęd, Uczestnicy podjęli gości wigilijnymi potrawami, które przygotowali przy wsparciu terapeutów oraz zaprezentowali się w części artystycznej wykonując utwory o tematyce świątecznej. Był też Mikołaj….

20171219 105033