| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

Ferie w Ząbrowie Drukuj Email
wtorek, 30 stycznia 2018 12:13

01

Wszystko co dobre, szybko się kończy. Dobiegły też końca tegoroczne ferie. Dzieci, które spędziły minione dwa tygodnie w świetlicy wiejskiej, nie mogły narzekać na nudę. Podczas ferii w świetlicy zostały zorganizowane gry, zabawy i prace plastyczne dla dzieci, w których chętnie brały udział. Dzieci robiły laurki i przygotowały krótki program artystyczny z okazji DNIA BABCI i DZIADKA, a po jego zakończeniu wspólnie z dziadkami zajadały się pysznymi słodkościami. Robiły także pyszne kolorowe kanapeczki i piekły gofry. Trwały również przygotowania do zabawy choinkowej podczas której św. Mikołaj dzielił prezentami. Byliśmy również na spacerze w lesie, karmiliśmy zwierzęta. A na zakończenie nie mogło zabraknąć ogniska, podczas którego piekliśmy kiełbaski.

Opiekun świetlicy Ząbrowo Magdalena Buniak