| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

Fotorelacja z ferii w świetlicy w Smardzku Drukuj Email
środa, 31 stycznia 2018 08:43

ferie

Ferie zimowe upłynęły w miłej i wesołej atmosferze .Było wyjazdowo ,stacjonarnie i kreatywnie .W pierwszym tygodniu ferii starsze dzieci miały możliwość wyjazdu do Połczyńskiego kina Goplana na film ,,Jumanji'',natomiast młodsze dzieci w dniu 22.01.2018 pojechały do Świdwińskiego Zamku na przedstawienie ,,Żabi Król'' po którym udaliśmy się na pizze do Restauracji Retro. W ramach bezpiecznych ferii -feriowicze uczestniczyli w pogadance z funkcjonariuszami Policji i panią z Sanepidu o zachowaniu bezpieczeństwa w miejscach i sytuacjach stwarzających zagrożenie dla zdrowia i życia .Ferie zakończyliśmy wspólnym ogniskiem .

Opiekun świetlicy Smardzko