| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

Powiatowy Konkurs Świąteczny Drukuj Email
wtorek, 27 marca 2018 11:35

DSCN0654

Mieszkańcy Gminy Świdwin, Pani Teresa Średniawa ze Smardzka, Pani Marzena Grzechnik i Pani Iwona Panasz z Klępczewa, Pani Klaudia Remba z Goli Górnej, Pan Dariusz Wychowaniec z Bierzwnicy i Pan Adam Litzbarski z Przymiarek, wzięli udział w Powiatowym Konkursie Świątecznym „Na najładniejszą pisankę wielkanocną”. W konkursie ogółem uczestniczyło 17 osób, które złożyły łącznie 105 prac w 3 kategoriach:

1. „Najładniejsza pisanka wielkanocna wykonana metodą tradycyjną”.

2. „Najładniejsza pisanka wielkanocna wykonana dowolną techniką zdobienia jaj”.

3. „Najładniejsza pisanka wielkanocna wykonana z dowolnie wybranych materiałów”.

Finał Konkursu odbył się w dniu 23 marca 2018 r., podczas Jarmarku Wielkanocnego w Połczynie Zdroju.

Wśród laureatów Konkursu znaleźli się również przedstawiciele naszej Gminy. Wyróżnienia w kategorii „Najładniejsza pisanka wielkanocna wykonana z dowolnie wybranych materiałów” otrzymały Pani Teresa Średniawa oraz Pani Klaudia Remba.

Panie otrzymały nagrody ufundowane przez: Uzdrowisko Połczyn Grupa PGU S.A. oraz Firmę Społem PSS Związkowiec w Połczynie-Zdroju

Wszystkim Uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy !!!!!