| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

II Gminny Festiwal Piosenki Polskiej Drukuj Email
poniedziałek, 21 maja 2018 12:42

 Festiwal Piosenki Polskiej2

10 maja 2018r. w Świetlicy Wiejskiej w Cieszeniewie odbył się w ramach 100-lecia Niepodległości II Gminny Festiwal Piosenki Polskiej. Brały w nim udział dzieci z przedszkola i uczniowie szkół podstawowych i gimnazjalnych.

Nagrody i dyplomy ufundował organizator festiwalu Wójt Gminy Świdwin Kazimierz Lechocki, natomiast słodycze Fundacja FCSR Oddział w Świdwinie, która od wielu lat wspiera nas w wielu przedsięwzięciach. Gorące podziękowania należą się Panu Lechowi Lipce -sołtysowi sołectwa Berkanowo, Panu Tomaszowi Martul - radnemu Gminy Świdwin oraz Pani Monice Dadacz –świetlicowej z Cieszeniewa, za trudną pracę na stanowisku jurorskim. Nie było łatwo, ponieważ poziom, który reprezentowały dzieci był bardzo wysoki. Dziękujemy instruktorom i nauczycielom za wspaniałe przygotowanie dzieci i młodzieży oraz Pani Monice, która przygotowała piękną dekorację.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 Festiwal Piosenki Polskiej1