| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

III Gminny Przegląd Teatrów Szkolnych Drukuj Email
piątek, 01 czerwca 2018 07:15

Prezentacja grupy Malinki  z Bierzwnicy 

24 maja 2018r. odbył się , organizowany przez Wójta Gminy Świdwin Kazimierza Lechockiego, III Gminny Przegląd Teatrów Szkolnych. Gospodarzem imprezy była Szkoła Filialna w Oparznie. W nastrojowo udekorowanej sali gościli w osobach: Przewodniczącej Rady Gminy Świdwin- Pani Anna Olejniczak, Sekretarza Rady Gminy Świdwin- Pani Halina Czajkowska,-Kierownika Referatu Oświaty- Pani Dorota Adamiak,- Dyrektora Artystycznego Fundacji FCSR-Pani Barbara Kolasińska,- Dyrektora Szkoły Podstawowej im. Ziemi Świdwińskiej w Lekowie-Pan Jakub Szynkowski oraz Pani Krystyna Brodowska – była Dyrektor szkoły w Oparznie. Wszystkich powitała Pani Ewa Kondracka- Wicedyrektor SP w Lekowie. W tym roku młodzi aktorzy ze szkół podstawowych w Bierzwnicy, Lekowie i Oparznie walczyli po raz pierwszy o puchar przechodni. Jury pod przewodnictwem Pani Barbary Kolasińskiej oraz widownia mogli obejrzeć spektakle słowne i muzyczne, dowcipne i poważne. Główną nagrodę- puchar- zdobył zespół „Malinki” z Publicznej Szkoły Podstawowej w Bierzwnicy, przygotowany przez Panią Urszulę Kamińską. Słodkie upominki ufundowała Fundacja FCSR w Świdwinie. Poczęstunek, przygotowany przez Radę Rodziców ze szkoły w Oparznie , zakończył tegoroczny przegląd.

 Prezentacja grupy z Lekowa

Prezentacja grupy z Oparzna

Prezentacja grupy z  Bierzwnicy