| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

Budowa placu rekreacyjno – sportowego wraz z budową boiska wielofunkcyjnego w Bierzwnicy Drukuj Email
czwartek, 06 września 2018 07:50

IMG 1853-1

logotypy info

W dniu 03.09.2018 roku nastąpiło uroczyste otwarcie placu rekreacyjno – sportowego wraz z boiskiem wielofunkcyjnym w Bierzwnicy. Zadanie pod nazwą „Budowa placu rekreacyjno – sportowego wraz z budową boiska wielofunkcyjnego w Bierzwnicy” zrealizowano w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 – 2020, poddziałanie 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.

Wartość całej inwestycji zgodnie z aneksem do umowy zawartej w dniu 30.10.2017 r. pomiędzy Gminą Świdwin a Samorządem Województwa Zachodniopomorskiego to 359 308,05 zł, w tym dofinansowanie ze środków europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich 63,63 %.

Celem operacji jest poprawa jakości życia społeczności lokalnej i rozwój potencjału obszaru objętego LSR poprzez budowę wysokiej jakości ogólnodostępnej infrastruktury rekreacyjno – sportowej, spełniającej wymogi normatywne i normy bezpieczeństwa. Rezultatem inwestycji jest wybudowanie boiska wielofunkcyjnego o nawierzchni poliuretanowej, powierzchni 989 m2 i wymiarach 43x23 m.

Grzegorz Markiewicz