| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

Przekazanie zestawu komputerów dla Publicznej Szkoły Podstawowej w Oparznie Drukuj Email
poniedziałek, 10 września 2018 12:47

11

W dniu 05.09.2018 r. została podpisana umowa pomiędzy Agencją Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa z siedzibą w Warszawie a Gminą Świdwin na nieodpłatne przekazanie sześciu zestawów komputerów. Darczyńcę reprezentowała Pani Emilia Niemyt - Dyrektor Zachodniopomorskiego Oddziału Regionalnego Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa z siedziba w Szczecinie. Obdarowanego - Gminę Świdwin - reprezentował Wójt Kazimierz Lechocki. Sprzęt został już przekazany i obecnie znajduje się w Publicznej Szkole Podstawowej w Oparznie. Będzie on wykorzystywany do celów edukacyjnych w tej placówce.

Grzegorz Markiewicz

12

13

IMG 20180910 091855