| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

Zdrowie Polaków Wczoraj, Dziś i Jutro Drukuj Email
piątek, 05 października 2018 08:49

plakat

Informacja o konferencji pod hasłem „Zdrowie Polaków Wczoraj, Dziś i Jutro", organizowanej w ramach 100-lecia istnienia Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego - Państwowego Zakładu Higieny.

Konferencja będzie poświęcona zmianom stanu zdrowia Polaków i jego uwarunkowań od okresu międzywojennego do chwili obecnej oraz przewidywanym trendom w przyszłości z uwzględnieniem zachodzących zmian demograficznych. Uwzględniona zostanie transformacja epidemiologiczna, problemy higieny, oświaty zdrowotnej i promocja zdrowia. Omówione zostaną również związki między sytuacją zdrowotną i systemem ochrony zdrowia.