| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

Środowiskowy Dom Samopomocy Drukuj Email
wtorek, 09 października 2018 08:23

sds

41822441

Pożegnaliśmy już tegoroczne lato, przed nami kolejne ciekawe wydarzenia, którymi będziemy się dzielić.

A co ciekawego działo się w Naszym Domu we wrześniu?

W pierwszym tygodniu września bawiliśmy się ze Społecznością Powiatowego Dziennego Domu Samopomocy w Drawsku Pomorskim na ,,Dniu Pieczonego Ziemniaka”, który w tym roku miał militarny charakter i wyjątkowych gości ze Stanów Zjednoczonych

8. września zaprezentowaliśmy nasze prace podczas ,,Turnieju Sołectw o Szablę Wójta”.

W kolejnym tygodniu, 13. września uczestniczyliśmy w ,,VII Turnieju zadań praktycznych i życiowych”, organizowanym przez Środowiskowy Dom Samopomocy z Wałcza, a dzień później nasza Męska Reprezentacja brała udział w I. Zawodach Wędkarskich w Warninie, które odbyły się pod patronatem Powiatowego Domu Samopomocy w Białogardzie. Jesteśmy dumni z naszych Panów, bo zajęli III. miejsce na podium.

Gościliśmy również na IV. Festiwalu Dyni, na który zaprosił nas Środowiskowy Dom Samopomocy ze Świdwina, w towarzystwie którego żegnaliśmy tegoroczne lato. W tym samym dniu, 20. września w Przytoku nasi przedstawiciele przyłączyli się do ,,Grzybobrania” zorganizowanego przez Środowiskowy Dom Samopomocy ,,Szansa” z Sianowa.

Każde wydarzenie umożliwiło nam rozwijanie naszych zainteresowań i pasji oraz dostarczyło niezapomnianych wrażeń, dużo śmiechu i nowych przyjaciół.

Poniżej prezentujemy kilka fotek z wrześniowych imprez i zapraszamy na nasz profil na FB.