| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

Październik w ŚDS Klępczewo Drukuj Email
czwartek, 18 października 2018 11:30

DSCN2597

sds

Mija trzeci tydzień października, a my bardzo aktywnie spędzamy czas, nie tylko
w Domu, ale również poza ŚDS.

10 października gościliśmy na XIV Gali Osób Niepełnosprawnych ,,Twórczość Bez Barier” w Białogardzie. Zaprezentowaliśmy swoje umiejętności w grupowym pokazie wokalno – tanecznym do utworu pt. ,Marzenia się spełniają”, a Pani Dominika Hrynowiecka zaśpiewała solo utwór z repertuaru KaeN’a pt. ,,Echo”.

Za Nami również VIII. Międzypowiatowy Turniej Tańca Towarzyskiego Osób Niepełnosprawnych, który odbył się w Drawsku Pomorskim. Dzięki intensywnej pracy wytańczyliśmy II. miejsce w tańcu dowolnym prezentując układ taneczny pt. ,,Na ludową nutę”, do którego choreografię opracowała Pani Katarzyna Radomska, która z dużą dozą cierpliwości, od kilku lat uczy Nas, jak ,,odnaleźć” się na parkiecie.

Włączyliśmy się także w organizację Wystawy Prac Środowiskowych Domów Samopomocy, która mieści się w Galerii Kina ,,Goplana” w Połczynie Zdroju, bo nie mogło Nas tam zabraknąć.

Poniżej ,,fotograficzny’’ skrót opisanych wydarzeń. Więcej można będzie zobaczyć na Naszym FB.

ZAPRASZAMY!!!!!!!!!!!!!!!!