| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

Sprzęt rehabilitacyjny z Gminy Sanitz Drukuj Email
środa, 19 grudnia 2018 12:45

herb sanitz

W dniu 18 grudnia 2018 r. do Środowiskowego Domu Samopomocy w Klępczewie przyjechał transport z darami , które zostały przekazane przez delegację z gminy partnerskiej Sanitz dla osób potrzebujących z terenu Gminy Świdwin. Był to sprzęt rehabilitacyjny (głównie łóżka rehabilitacyjne i wózki inwalidzkie, z których będą mogły korzystać osoby potrzebujące) oraz paczki dla dzieci. Delegację z Niemiec reprezentował Burmistrz Joachim Hünecke, a polska stronę Wójt Kazimierz Lechocki. To już kolejny transport z darami z Gminy Sanitz, świadczący o pozytywnych relacjach między naszymi gminami. Dodatkowo wspaniałym gestem świadczącym o zrozumieniu i otwartości ludzi dobrego serca, było zebranie przez mieszkańców Gminy Sanitz pieniędzy na leczenie mieszkanki naszej gminy. Składamy serdeczne podziękowania dla wszystkich osób zaangażowanych w zbiórkę i przekazanie darów dla osób potrzebujących.

Grzegorz Markiewicz