| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

Styczeń w świetlicy w Lekowie. Drukuj Email
poniedziałek, 04 lutego 2019 08:41

WP 20190130 13 41 21 Pro

   W zimowe popołudnia i wieczory w świetlicy odbywają się zajęcia dla dzieci i Seniorów. Każdy z uczestników może znaleźć dla siebie gamę ofert, która ich interesuje.

W świetlicy 25.01. odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Dzieci udekorowały świetlicę i przygotowały upominki. Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze przy poczęstunku.

Pierwszy tydzień ferii za nami. Grono dzieci nie ma możliwości wyjazdu i dla nich świetlica w Lekowie zorganizowała zajęcia. Uczestnicy mogli korzystać z warsztatów teatralnych, tanecznych oraz zajęć plastycznych, kulinarnych oraz gier i zabaw integrujących, które sprawiały wiele radości. Odbył się również bal karnawałowy, na którym dzieci prezentowały swoje maski i przebrania. Nie zabrakło słodkiego poczęstunku i nagród. W drugim tygodniu oprócz zajęć i warsztatów będzie wyjazd na wystawę „Fascynujący świat Pająków i Skorupiaków” w Świdwinie.