| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

Gminny Dzień Sołtysa Drukuj Email
wtorek, 19 marca 2019 08:57

 DSC5424

15 marca 2019 r. w świetlicy w Cieszeniewie odbyły się obchody Dnia Sołtysa. Uroczystość zaszczyciła swoją obecnością Senator RP Pani Grażyna Anna Sztark. Wśród zgromadzonych gości byli również Zastępca Wójta p. Tomasz Waszczyk, Skarbnik Gminy P. Renata Kamińska i Sekretarz Gminy P. Halina Czajkowska

Wydarzenie otworzył Wójt Gminy Świdwin Kazimierz Lechocki, który powitał zgromadzonych gości, a w szczególności sołtysów oraz członków rad sołeckich. Wójt Gminy podkreślił szczególną rolą jaką odgrywają sołtysi pracujący na rzecz lokalnej społeczności. Podziękował za współpracę oraz zaangażowanie w pracę na rzecz innych. Złożył również życzenia sukcesów w codziennej pracy, zdrowia i pomyślności. Wyrazy szacunku oraz podziękowania naszym sołtysom złożyła również Pani Senator. Sołtysi zostali uhonorowani pamiątkowymi dyplomami, kwiatami oraz poradnikami sprezentowanymi przez Panią Senator.

Całość spotkania uświetniły występy Zespołu Dziecięcego „Jagody” z Bierzwnicy pod kierownictwem p. Aleksandry Graczyk oraz Zespołu Dziecięcego „Pantera” z Cieszeniewa znajdującego się pod opieką p. Barbary Kolasińskiej.