| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich Drukuj Email
wtorek, 07 maja 2019 08:45

plakat

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Szczecinku

serdecznie zaprasza na spotkanie informacyjne

pn. „Fundusze Europejskie na rozwój turystyki w województwie zachodniopomorskim”,


które odbędzie się 13 maja br. w godz. 10:00 – 12:30, w Starostwie Powiatowym w Świdwinie, ul. Mieszka I 16 78-300 Świdwin, sala posiedzeń.

Podczas spotkania przedstawione zostaną założenia dotyczące działania 1.5 Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego - Inwestycje przedsiębiorstw wspierające rozwój regionalnych specjalizacji oraz inteligentnych specjalizacji, typ projektów: Innowacyjne inwestycje przedsiębiorstw: projekty przedsiębiorstw zakładające rozwój innowacyjności i konkurencyjności w sektorze turystyki w obszarze turystyki wodnej, turystyki aktywnej (w tym w szczególności turystyki rowerowej), turystyki poznawczej i kulturowej.

Spotkanie skierowane jest do wszystkich osób zainteresowanych tematyką szkolenia.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Organizator zapewnia materiały edukacyjne. Planowane zakończenie - godz. 12:30.

Uprzejmie prosimy o telefoniczne (tel. 94 372 92 50 lub tel./fax. 94 372 92 47)
lub elektroniczne (
e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ) potwierdzenie udziału w spotkaniu do dnia 12.05.2019 r. do godz. 12:00.

Informujemy, iż niniejsze spotkanie jest kolejnym z cyklu spotkań i szkoleń organizowanych przez LPI Szczecinek dla mieszkańców powiatu drawskiego, szczecineckiego, świdwińskiego oraz wałeckiego. Wszystkie informacje o aktualnie prowadzonych spotkaniach informacyjnych, konferencjach
czy szkoleniach można uzyskać śledząc następujące strony internetowe:
www.funduszeeuropejskie.gov.pl lub www.rpo.wzp.pl w zakładce: Weź udział w konferencjach
i szkoleniach.

Organizator spotkania informacyjnego: 

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Szczecinku

Ul. Warcisława IV 16

78 – 400 Szczecinek

Tel.: 94 372 92 50, e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Zaprasza zespół LPI:

Joanna Radomska

Edyta Wieleba - Matyśniak

 

formularz_zgloszeniowy

program spotkania