| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

Dzień Edukacji w Gminie Świdwin Drukuj Email
środa, 23 października 2019 12:36

IMG 0960

 

W Publicznej Szkole Podstawowej w Oparznie Gmina Świdwin odbyły się uroczystości z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Wójt Gminy Świdwin Kazimierz Lechocki wraz z Kuratorem Oświaty Panem Bogusławem Ogorzałkiem złożyli serdeczne życzenia wszystkim nauczycielom oraz pracownikom szkół PSP Bierzwnica, PSP Lekowo, PSP Oparzno. Nagrody Wójta otrzymali dyrektorzy szkół Pani Marta Jalowska, Pani Róża Tabaszewska oraz Pani Danuta Bywalec. Nagrody Wójta otrzymali również wyróżnieni nauczyciele: Pani Ewa Kondracka, Pani Małgorzata Tumanów, Pani Bogusława Patyk, Pani Monika Prządka, Pani Beata Ejankowska oraz ks. Hubert Smołkowicz. Pozostali nauczyciele zostali nagrodzeni przez poszczególnych dyrektorów szkół. Podczas uroczystości Dyrektor TPD w Koszalinie Pan Bartosz Zabrocki odznaczył orderami ,,Przyjaciel Dziecka’’ Panią Dyrektor Martę Jalowską, Panią Dyrektor Danutę Bywalec, Panią Dyrektor Różę Tabaszewską. Uroczystość uświetnili uczniowie i zespół wokalno-taneczny z Publicznej Szkoły Podstawowej w Oparznie.