| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

100 Lat Pani Stanisławy Mrowińskiej z Bierzwnicy Drukuj Email
czwartek, 14 listopada 2019 08:16

IMG 1209

W listopadzie Pani Stanisława Mrowińska mieszkanka Bierzwnicy obchodziła swoje setne urodziny. Wójt Gminy Świdwin Pan Kazimierz Lechocki wraz z Zastępcą Wójta Panem Tomaszem Waszczykiem, Sekretarz Urzędu Gminy Panią Haliną Czajkowską, Panią Radną Eweliną Pugacz, Sołtysem Kamilą Śmigiel, Kierownikiem Inspektoratu ZUS Odział w Świdwinie Panem Zbigniewem Chlebowskim, odwiedzili z serdecznymi życzeniami kwiatami i prezentami Panią Stanisławę. Wójt Gminy Świdwin odczytał list gratulacyjny od Premiera RP Pana Mateusza Morawieckiego. Spędzony czas z Panią Stanisławą i jej rodziną był miłą radosną chwilą w naszym życiu, cieszymy się że mogliśmy świętować razem z Panią Stanisławą. Życzymy wielu lat w zdrowiu i szczęściu.