| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

Pasowanie na ucznia Klas Pierwszych Drukuj Email
poniedziałek, 18 listopada 2019 12:39

IMG 1615

Pasowanie na ucznia Klas Pierwszych Publicznej Szkoły Podstawowej w Oparznie oraz Publicznej Szkoły Podstawowej w Bierzwnicy.

W Gminie Świdwin odbyło się uroczyste Pasowanie uczniów klasy I. Nad przebiegiem uroczystości w Publicznej Szkole Podstawowej w Oparznie czuwała wychowawczyni klasy I, Pani Dorota Piotrowska, która przygotowała część artystyczną.

W Publicznej Szkole Podstawowej w Bierzwnicy nad uroczystością czuwała Pani Karina Rysiukiewicz wychowawczyni klasy I. Po pasowaniu i złożeniu uroczystej przysięgi pierwszoklasiści otrzymali upominki od rady rodziców, kolegów i koleżanek szkolnych oraz Zastępcy Wójta Gminy Świdwin Pana Tomasza Waszczyka.