| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

Informacje na temat gminy Świdwin Drukuj Email
piątek, 17 stycznia 2020 08:13

aktual

W ramach projektu z przedmiotu Wiedza o społeczeństwie uczniowie klasy ósmej Publicznej Szkoły Podstawowej w Oparznie korzystając z wielu dostępnych źródeł - zebrali informacje na temat gminy Świdwin. W kolejnym etapie swojej pracy dokonali ich selekcji, a następnie wykonali prezentację multimedialną zawierającą najistotniejsze informacje o swojej gminie, m.in. o inwestycjach finansowanych ze środków unijnych.

Realizatorzy projektu:

  • Zuzanna Stala
  • Marcelina Mydło
  • Sandra Szewczak
  • Alicja Gerlach
  • Grzegorz Stasiak
  • Michał Michałowski
  • Mikołaj Mieszkowski
  • Kamil Pytliński

Prezentacja wykonana przez uczniów (format pliku .pdf)

Żaneta Orenczak