| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

Komunikat Wójta Gminy Świdwin Drukuj Email
poniedziałek, 04 maja 2020 14:48

herb maly

Szanowni Rodzice,

Podjąłem decyzję, że 6 maja oddziały przedszkolne znajdujące się w szkołach podstawowych tj.: Publicznej Szkole Podstawowej w Oparznie, Publicznej Szkole Podstawowej w Bierzwnicy oraz Publicznej Szkole Podstawowej im. Ziemi Świdwińskiej w Lekowie nie wznowią funkcjonowania ze względu na duże zagrożenie zakażeniem koronawirusem. W tym terminie nie da się zorganizować dzieciom opieki w taki sposób, by była ona w pełni bezpieczna. Po konsultacjach przeprowadzonych przez pracowników szkół z rodzicami, wiem że macie Państwo obawy związane z bezpieczeństwem dzieci. Zdrowie mieszkańców, w tym najmłodszych, jest dla mnie bowiem najważniejsze.

Wszyscy liczymy na jak najszybszy powrót dzieci do wszystkich naszych placówek i spadek zagrożenia pandemią w przestrzeni publicznej. O szczegółowej dacie wznowienia działalności naszych placówek poinformuję Państwa wkrótce.

Wójt Gminy Świdwin

Kazimierz Lechocki