| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

Piknik w Oparznie Drukuj Email
wtorek, 06 października 2020 10:51

Piknik w Oparznie 005

W sobotę w Oparznie 3.10.20 r odbył się piknik ,,Razem możemy więcej'' organizowany przez Fundację Green Europe w Partnerstwie z Gminą Świdwin- realizatorem jest GOPS w Świdwinie oraz Stowarzyszenie Aktywnego Wspierania Gospodarki, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2014-2020, Działania 7.6 Wsparcie rozwoju usług społecznych świadczonych w interesie ogólnym.

Kierownik GOPS w Świdwinie pani Ewa Kretowicz powitała wszystkich uczestników projektu, rodziców wraz z dziećmi, zaprosiła do wspólnej zabawy. Uczestnikami były dzieci z terenu Gminy Świdwin.