| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

Obszar RP objęty żółtą strefą Covid19 Drukuj Email
sobota, 10 października 2020 10:25

mapa

Od 10.10.2020 r. cały obszar RP zostanie objęty żółtą strefą Covid19.

Strefą czerwonąCovid19 zostanie objęte miasto Koszalin. W Koszalinie obowiązywać będzie m.in. zakaz organizowania kongresów i targów, działania sanatoriów, wesołych miasteczek i parków rozrywki. W siłowniach określono limit osób - jedna na 10 mkw. W kinach może być 25 proc. publiczności. W kościołach lub w innych obiektach kultu dopuszczalne jest 50 proc. obłożenia budynku, na zewnątrz limit wyniesie 150 osób. Liczba osób biorących udział uroczystościach rodzinnych i w weselach została ograniczona do 50, z wyłączeniem obsługi.