| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

Zmniejszenie zagrożenia wykluczeniem społecznym ludności zamieszkującej miejscowość Stary Przybysław, poprzez uporządkowanie gospodarki ściekowej Drukuj Email
poniedziałek, 07 grudnia 2020 12:07

 

DOFINANSOWANO ZE ŚRODKÓW BUDŻETU PAŃSTWA

podpisanie umowy kanalizacja przybysław

podpisanie umowy

logo euro 

Jest mi niezmiernie miło poinformować, że w dniu 21.12.2022 r. został zakończony projekt pn.:” Zmniejszenie zagrożenia wykluczeniem społecznym ludności zamieszkującej miejscowość Stary Przybysław, poprzez uporządkowanie gospodarki ściekowej”, który realizowany był w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2014-2020, działanie RPZP.09.03.00 Wspieranie rewitalizacji w sferze fizycznej, gospodarczej i społecznej ubogich społeczności i obszarów miejskich i wiejskich. Dziękuję wszystkim osobom zaangażowanym w realizacje i rozliczanie tego projektu. Zachęcamy mieszkańców miejscowość Stary Przybysław do podłączenia się do nowo wybudowanej kanalizacji sanitarnej. Jest to następna inwestycja w Gminie Świdwin zrealizowana przy pomocy dofinansowania ze środków Unii Europejskiej.

Wójt Gminy Świdwin

Kazimierz Lechocki