| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

9 czerwca odbył się rekreacyjny rajd rowerowy zorganizowany przez Lokalną Grupę Działania -„Powiatu Świdwińskiego” oraz Gminę Brzeżno Drukuj Email
poniedziałek, 11 czerwca 2012 10:41

 

rajd-brzezno-19 czerwca odbył się kolejny z cyklu rekreacyjny rajd rowerowy, zorganizowany przez Lokalną Grupę Działania -„Powiatu Świdwińskiego" oraz Gminę Brzeżno. Tym razem uczestnikami wyprawy byli mieszkańcy Brzeżna i okolic.

 

Zainteresowanie i chęć wspólnej zabawy były tak duże, że o 12.00 na starcie przy szkole, stanęło ok. 60 osób. Sprzyjająca pogoda oraz uśmiechnięte twarze dzieci i dorosłych zapowiadały dzień pełen wrażeń.

 

Jedni chcieli czynnie spędzić czas wolny, inni zmierzyć się z własną słabością, a jeszcze inni po prostu wyjść z domu lub przypomnieć sobie jak jeździ się rowerem.

 

rajd-brzezno-2Trasa rajdu obejmowała atrakcyjne miejsca w Gminie Brzeżno i choć była jak do tej pory najdłuższa, nie sprawiła uczestnikom zbyt dużego kłopotu.

 

Wszyscy szczęśliwie dotarli do mety, gdzie już czekały kiełbaski i konkursy z ciekawymi nagrodami.

Również i tym razem polowanie było nie lada wyzwaniem, lekko obolały „dzik" ma się dobrze i już nie może doczekać się kolejnego rajdu, który odbędzie się 23 czerwca w Gminie Świdwin.

 

Serdecznie dziękujemy mieszkańcom Gminy Brzeżno za wspólną zabawę i mile spędzony czas podczas sobotniego rajdu.

 

rajd-brzezno-3  rajd-brzezno-4

rajd-brzezno-5  rajd-brzezno-6

rajd-brzezno-7  rajd-brzezno-8

rajd-brzezno-9  rajd-brzezno-10