| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

Bezpłatne badania kolonoskopowe dla mieszkańców gminy Świdwin. Drukuj Email
środa, 03 marca 2021 13:24

Bezpłatne badania kolonoskopowe dla mieszkańców gminy Świdwin

Zapraszamy wszystkich mieszkańców Gminy Świdwin  w wieku od 50 do 65 lat na bezpłatne, profilaktyczne badania kolonoskopowe  w Centrum Medycznym SONOMED w Szczecinie. Badanie to pozwala zminimalizować ryzyko zachorowania na raka jelita grubego, który jest jednym z najczęściej rozpoznawanych nowotworów.

Szczegółowe informacje na temat projektu realizowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach profilaktyki raka jelita grubego znajdą państwo na dedykowanej stronie  www.kolonovita.pl  oraz na dedykowanej infolinii: 91 484 21 47