| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

Transport i mobilność w regionie - 2021 Drukuj Email
poniedziałek, 21 czerwca 2021 11:36

transport

Zaproszenie do wzięcia udziału w regionalnej ankiecie „Transport i mobilność w regionie - 2021” skierowane do mieszkańców gmin województwa zachodniopomorskiego.

 

Szanowni Państwo,

Pragniemy zaprosić wszystkich mieszkańców województwa zachodniopomorskiego do wzięcia udziału w ankiecie „Transport i mobilność w regionie 2021”.

Celem przeprowadzanej ankiety jest uzyskanie opinii mieszkańców województwa odnośnie ich potrzeb i zachowań transportowych, co pomoże w skuteczniejszym określeniu celów polityki transportowej województwa zachodniopomorskiego w nadchodzących latach.

Ankieta dostępna jest na stronie: rbgp.pl/rpt-ankieta/

Zebrane dane posłużą m.in. do wsparcia opracowywanego dokumentu pod nazwą „Regionalny Plan Transportowy Województwa Zachodniopomorskiego do roku 2030”, zawierającego zarówno zestawienie celów polityki transportowej województwa, odpowiadających nowym wyzwaniom
i możliwościom rozwojowym naszego regionu, jak i zawierającego listę działań, również inwestycyjnych, pozwalających na ich realizację.

Badanie ma charakter anonimowy a jego ostateczne wyniki zostaną udostępnione publicznie.
Nie zaleca się korzystania z przeglądarki Firefox. W razie jakichkolwiek pytań czy problemów technicznych związanych z ankietą prosimy o kontakt na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Dziękujemy za każdy oddany głos!