| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

Moja Wizja Zero - Rolnik Liderem Bezpieczeństwa Drukuj Email
czwartek, 24 czerwca 2021 08:34

III edycja Ogólnopolskiego Konkursu dla Młodzieży „Moja Wizja Zero - Rolnik Liderem Bezpieczeństwa"

Plakat MWZ do druku21.06.2021

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego Oddział Regionalny w Koszalinie informuje, że w związku z trwającą kampanią wdrażania Strategii Wizji Zero w rolnictwie w Polsce, zainaugurowana została III edycja Ogólnopolskiego Konkursu dla Młodzieży „Moja Wizja Zero - Rolnik Liderem Bezpieczeństwa".

Zadaniem konkursowym jest przygotowanie krótkiego (max. 2 - minutowego) filmu promocyjnego pod hasłem „Moja Wizja Zero - Rolnik Liderem Bezpieczeństwa". Konkurs adresowany jest do młodzieży w wieku 15- 23 lata i będzie trwał od 30 czerwca do 30 września 2021 roku.