| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

II Zawody Spławikowe dla Władz Samorządowych o Puchar Karpiego Stawu Drukuj Email
środa, 28 lipca 2021 11:27

02.Plakat_8.08.2021.jpg

Adepci Świdwińskiej Szkółki Ekologiczno Wędkarskiej serdecznie zapraszają mieszkańców Świdwina i okolic do kibicowania II Zawodów Spławikowych dla Władz Samorządowych o Puchar Karpiego Stawu. W walce o puchar wystąpią drużyny z Urzędu Marszałkowskiego w Szczecinie, Starostwa Powiatowego w Świdwinie, Urzędu Miasta w Świdwinie, Urzędu Gminy w Świdwinie oraz Urzędu Gminy w Sławoborzu.

Zawody odbędą się 8 sierpnia 2021r. o godz. 9.00 w Parku Miejskim na Karpim Stawie w Świdwinie.

Zawody odbędą się w ramach zadania Społecznik na lata 2019-2021– Program Marszałkowski”.