| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

Strategia Partnerstwa Strefy Centralnej Drukuj Email
poniedziałek, 13 września 2021 07:54

herb maly

Kończą się prace na Strategią Partnerstwa Strefy Centralnej, do której należą powiat drawski, łobeski oraz świdwiński oraz Miasto Świdwin.

Strategia jest dokumentem, który stanowi podstawę wspólnych działań partnerów Strefy Centralnej w ciągu najbliższych 10 lat, w tym działań opartych na zewnętrznym finansowaniu, również z funduszy UE w ramach nowej perspektywy finansowej na lata 2021 - 2027.

W związku z powyższym przedstawiamy Państwu projekt Strategii oraz prezentację projektów w celu zapoznania się z nimi oraz zgłoszenia ewentualnych uwag.

Uwagi można przesyłać drogą elektroniczną na adres mailowy: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. do 16.09. do godz. 12.00.

 

Strategia Terytorialna Projektu Strefy Centralnej

Prezentacja projektów