| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

Cyfrowa Gmina Drukuj Email
piątek, 08 października 2021 12:58

IMG 7789

Wójt Gminy Świdwin Pan Kazimierz Lechocki został zaproszony na spotkanie z udziałem sekretarza stanu w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, pełnomocnika Rządu do Spraw Cyberbezpieczeństwa Pana Janusza Cieszyńskiego oraz sekretarza stanu w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji Pana Pawła Szefernakera, które odbyło się w dniu dzisiejszym w Koszalinie. Spotkanie dotyczyło wsparcia finansowego samorządów w ramach programu „Cyfrowa Gmina”. Wójt Gminy Świdwin Pan Kazimierz Lechocki w trakcie spotkania odebrał czek w wysokości 173 970 PLN. Środki te zostaną przeznaczone na wsparcie rozwoju cyfrowego jednostki samorządowej, którą jest Gmina Świdwin oraz na zwiększenie jej cyberbezpieczeństwa.

received 573311313944777