| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

ŚDS ,,Razem Łatwiej” w Klępczewie Drukuj Email
piątek, 29 października 2021 12:15

20211027 115607

W miesiącu październiku Uczestnicy ŚDS ,,Razem Łatwiej” w Klępczewie reprezentowali Gminę Świdwin na dwóch wydarzeniach. Pan Bogusław Orenczak i Pan Dariusz Badziak wystąpili Na Gali, na której otrzymali nagrody za zajęcie III miejsc w etapie wojewódzkim XIX. edycji ogólnopolskiego konkursu ,,Sztuka Osób Niepełnosprawnych”, organizowanego przez Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. Pan Bogusław Orenczak zdobył również wyróżnienie w Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Osób Niepełnosprawnych Intelektualnie, organizowanym przez Środowiskowy Dom Samopomocy w Chojnie. Serdecznie gratulujemy!

Relacja z Gali PFRON:

https://www.facebook.com/SzczecinPfron/videos/

Relacja z Festiwalu Piosenki:

III Ogólnopolski Festiwal Piosenek Osób Niepełnosprawnych Intelektualnie - YouTube