| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

Świdwińskie Amazonki na podium w Białogardzie Drukuj Email
piątek, 14 września 2012 07:48

amazonki-bialogard7Białogardzkie Stowarzyszenie Amazonka zorganizowało po raz szósty Strzelecką Spartakiadę Amazonek. Impreza odbyła się 8 września (sobota) na terenie Strzelnicy LOK w Białogardzie. Uczestniczyły w niej Amazonki ze Świdwina, Wałcza, Koszalina, Szczecina, Szczecinka, Kołobrzegu i Białogardu.


W spartakiadzie wzięły udział drużyny czteroosobowe . Nasze stowarzyszenie reprezentowały panie: Barbara Łomnicka, Ewa Bodnar, Maria Adamajtys ,Halina Hawran z kibicami p. Zdzisławą Rudnicką, p. Teresą Pawlikowską, p. Zofią Gołąb i p. Alfredą Sywak. Amazonki to zawodniczki, które mają ograniczone możliwości wysiłkowe i ruchowe, rywalizacja sportowa ogranicza się do konkursów rekreacyjnych.


Świdwińskie Stowarzyszenie Amazonka w kwalifikacji końcowej zajęło 1 miejsce. Pragniemy szczerze podziękować za okazane wsparcie i pomoc w zorganizowaniu naszego wyjazdu na spartakiadę do Białogardu. To dzięki Wójtowi Gminy Świdwin p. Zdzisławowi Pawelec mogłyśmy uczestniczyć w tej wspaniałej imprezie.


Świdwińskie Amazonki
foto: Zofia Gołąb