| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

Stop HPV w subregionie szczecineckim Drukuj Email
poniedziałek, 23 maja 2022 10:37

dodatkowe roczniki szczecinecki

Informujemy, że na terenie subregionu szczecineckiego realizowany jest program „Stop HPV w subregionie szczecineckim” współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2014-2020.

Obszar realizacji projektu obejmuje obszar subregionu szczecineckiego, powiatów: szczecineckiego, wałeckiego, drawskiego, świdwińskiego, łobeskiego.

W ramach projektu dziewczynki z roczników 2009 i 2010, a także 2008 i 2011 posiadające zgodę rodziców/opiekunów prawnych oraz brak przeciwskazań medycznych, mogą skorzystać z bezpłatnego, dwudawkowego szczepienia przeciw HPV (wirus brodawczaka ludzkiego).