| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

Zakup węgla Drukuj Email
środa, 12 października 2022 12:57

wegiel

W celu uzyskania przez Gminę Świdwin informacji do ewentualnego zakupu węgla - niezbędne jest zebranie od mieszkańców Gminy indywidualnego zapotrzebowania na węgiel. Zainteresowane kupnem węgla osoby proszone są o zgłoszenie zapotrzebowania pod numerem telefonu 94 36 520 15 wew. 13 lub 27, osobiście w pokoju 56b Urzędu Gminy Świdwin lub na adres e-mail Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. (podając adres, numer telefonu i zapotrzebowanie na węgiel)                 w terminie do 31 października b.r.

Przekazane Gminie Świdwin dane pozwolą na prowadzenie dalszych rozmów w celu realizacji ww. zadania.

Wójt Gminy Świdwin

Kazimierz Lechocki