| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

Dzień Edukacji Narodowej Drukuj Email
sobota, 15 października 2022 06:47

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej w Publicznej Szkole Podstawowej w Bierzwnicy w dniu 13.10.22r ,Wójt Gminy Świdwin Pan Kazimierz Lechocki złożył serdeczne życzenia oraz podziękowania wszystkim nauczycielom, pracownikom obsługi oraz nauczycielom emerytowanym. Życzenia także złożyła Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego Pani Anna Bańkowska. Wójt Gminy oraz Zastępca Wójta Pan Tomasz Waszczyk wraz z Sekretarzem Gminy Panem Sebastianem Basiejko wręczyli kwiaty i statuetki z okazji 30 lecia Gminy Świdwin dziękując za wkład pracy i zaangażowanie na rzecz Gminy Świdwin.


Nagrody Wójta Gminy otrzymali: Dyrektor PSP im. Ziemi Świdwińskiej w Lekowie Pani Danuta Bywalec, Dyrektor PSP w Oparznie Pani Róża Tabaszewska, Dyrektor PSP w Bierzwnicy oraz nauczyciele Pani Magdalena , Pani Karina Rysiukiewicz, Pani Małgorzata Tumanów, Pani Agata Wiśniewska, Pan Hubert Piekarski. Podczas uroczystości Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego Pani Anna Bańkowska wręczyła Honorowe Odznaki Gryfa Zachodniopomorskiego. Złotą Honorowa Odznakę Gryfa Zachodniopomorskiego otrzymał Pan Jacek Gałas nauczyciel PSP w Bierzwnicy, Srebrną Odznakę Gryfa Zachodniopomorskiego otrzymał Pan Sławomir Buniak Komendant Gminny ZOSP w Świdwinie, Naczelnik OSP Ząbrowo. Wszyscy goście zostali zaproszeni do obejrzenia programu artystycznego w wykonaniu uczniów i nauczycieli z PSP w Bierzwnicy.