| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

Ślubowanie I klasy w PSP w Oparznie. Drukuj Email
środa, 26 października 2022 12:17

IMG 1934

Ślubowanie I klasy w PSP w Oparznie.

W październiku pierwszoklasiści przeżywają niezwykłą uroczystość, jaką jest ślubowanie. Dla upamiętnienia tej uroczystości wręcza się każdemu uczniowi dyplom oraz legitymację uczniowską. W Publicznej Szkole Podstawowej w Oparznie Dyrektor Szkoły Pani Róża Tabaszewska dokonała pasowania na ucznia, uczniów pierwszej klasy których wychowawcą jest Pani Dorota Piotrowska. W imieniu Wójta Gminy Świdwin Zastępca Wójta Gminy Świdwin Pan Tomasz Waszczyk oraz Sekretarz Gminy Pan Sebastian Basiejko wręczyli uczniom upominki życząc z okazji rozpoczęcia roku szkolnego wszystkiego najlepszego, kolorowych zeszytów, przerw długich.