| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

Budowa drogi gminnej Drukuj Email
wtorek, 08 listopada 2022 00:00

IMG 2076

W dniu 9 listopada 2022r, w miejscowości Rogalino w Gminie Świdwin Sekretarz Stanu, Główny Konserwator Przyrody w Ministerstwie Klimatu i Środowiska Pani Małgorzata Golińska, Poseł na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej Pan Czesław Hoc, Wójt Gminy Świdwin Pan Kazimierz Lechocki, Zastępca Wójta Pan Tomasz Waszczyk, Sołtys Sołectwa Rogalino Pani Elżbieta Brodziak dokonali uroczystego otwarcia inwestycji pod nazwa ,,Budowa drogi gminnej na dz.nr 92,123 wraz z przebudową skrzyżowań z drogą powiatową oraz oświetleniem w miejscowości Rogalino''. W tym uroczystym otwarciu uczestniczyli mieszkańcy miejscowości Rogalino.