| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

„My i RYBY — jak Europejski Fundusz Morski i Rybacki zmienił otoczenie wokół nas". Drukuj Email
piątek, 02 grudnia 2022 13:48

Logo KRUS

„My i RYBY — jak Europejski Fundusz Morski i Rybacki zmienił otoczenie wokół nas".

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego Oddział Regionalny w Koszalinie informuje, że wzorem ubiegłego roku, Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi ogłosiło konkurs plastyczny dla uczniów szkół podstawowych pt.: „My i RYBY — jak Europejski Fundusz Morski i Rybacki zmienił otoczenie wokół nas".

Celem II edycji konkursu jest upowszechnianie wiedzy wśród ogółu społeczeństwa, uczniów, pracowników dydaktycznych, rodziców — o roli Europejskiego Funduszu Morskiego i Rybackiego, jego wkładzie w rozwój ekonomiczny i społeczny sektora rybackiego i obszarów zależnych od rybactwa w Polsce.

konkurs II edycja

 

regulamin konkursu