| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

Zgłoszenie do Komisji Konkursowej Drukuj Email
czwartek, 22 grudnia 2022 11:37

Zaproszenie dla organizacji pozarządowych do zgłaszania kandydatów na członka Komisji Konkursowej, która zostanie powołana w celu opiniowania ofert złożonych w ramach otwartego konkursu ofert na realizację zadania publicznego w zakresie zorganizowania spotkania o tematyce świąteczno-noworocznej w ramach profilaktyki uzależnienia od alkoholu i narkotyków.

Zaproszenie dla organizacji pozarządowych do zgłaszania kandydatów na członka Komisji Konkursowej, która zostanie powołana w celu opiniowania ofert złożonych w ramach otwartego konkursu ofert na realizację zadania publicznego w zakresie zorganizowania spotkania o tematyce świąteczno-noworocznej w ramach profilaktyki uzależnienia od alkoholu i narkotyków.