| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

Centrum Usług Społecznych w Gminie Świdwin Drukuj Email
poniedziałek, 13 lutego 2023 09:40

Ogłoszenie - bezpłatne konsultacje z psychologiem

 

Treść ogłoszenia znajduje się na pistacjowym tle. U góry plakatu znajduje się grafika przedstawiająca piramidę potrzeb zdrowia psychicznego wyszczególniającą pięć aspektów 1.	Humor, empatia, nadzieja. 2.	Dbanie o siebie samego. 3.	Zdrowe relacje 4.	Sen, odpoczynek i mechanizmy radzenia sobie 5.	Wsparcie i leczenie Pod grafiką znajduje się informacja o treści, iz wsparcie specjalistyczne jest jednym z elementów wskazanych dla zachowania równowagi psychicznej. Centrum Usług Społecznych w Gminie Świdwin informuje, iz w dniu 17.02.2023r. mieszkańcy gminy Świdwin mogą skorzystać z bezpłatnych konsultacji z psychologiem, Panem Jackiem Pawłowskim. Nie zwlekaj, zadzwoń, przyjdź, złóż wniosek już dziś. Pracownicy CUS udzielają niezbędnych informacji na miejscu w siedzibie Centrum - Świdwin ul. Kościuszki 15, pokój nr 1 oraz telefonicznie pod nr 94 365 20 58 Zapraszamy. U góry tekstu znajdują się znaki unijne to jest Fundusze Europejskie flaga Rzeczpospolitej Polska i Unii Europejskiej,  logo Centrum Usług Społecznych w Gminie Świdwin oraz herb Urzędu Gminy Świdwin. Wsparcie oferowane w ramach projektu nr POWR.02.08.00-00-0061/20, pt. „Utworzenie Centrum Usług Społecznych w Gminie Świdwin” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój na lata 2014-2020, oś priorytetowa II. Efektywne polityki publiczne dla rynku pracy, gospodarki i edukacji, Działanie 2.8 Rozwój usług społecznych świadczonych w środowisku lokalnym.