| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

Gryficki Klaster Energii Drukuj Email
czwartek, 16 lutego 2023 09:03

aktual

W dobie rosnących cen za energię Gryficki Klaster Energii zaprasza na szkolenie na temat klastrów energii. Szkolenie jest kierowana do przedsiębiorców, pracowników samorządu odpowiedzialnych za zakupy energii czy współpracę z inwestorami OZE. Organizatorzy zapewniają dawkę dużej wiedzy praktycznej. To kolejne wydarzenie organizowane przez Gryficki Klaster Energii, którego celem jest popularyzacja informacji na temat zarządzania energią.

Szkolenie odbędzie się 27.02.2023 w Łobzie w Urzędzie Miejskim. Liczba miejsc jest ograniczona. Zgłoszenia prosimy wysłać na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . Udział w szkoleniu jest bezpłatny.