| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

Harmonogram obsługi rolników przez pracowników ośrodków doradztwa rolniczego w zakresie sporządzania wniosków o płatności bezpośrednie w 2023 r. Drukuj Email
poniedziałek, 03 kwietnia 2023 12:25

aktual

Zachodniopomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Barzkowicach, uprzejmie informuje, że doradcy ZODR od 15.03.2023 r. w ramach nieodpłatnej porady, pomagają rolnikom w wypełnianiu wniosków o dopłaty obszarowe oraz w doborze ekoschematów do specyfiki gospodarstwa rolnego.

Ponadto, Powiatowe Zespoły Doradztwa Rolniczego organizują dla rolników bezpłatne szkolenia (zarówno stacjonarne jak również online) z płatności bezpośrednich, wsparcia w zakresie ekoschematów, działań rolno-środowiskowo-klimatycznych. Wszystkie szkolenia ujęte są w haromonogramach powiatowych zamieszczonych na stronie internetowej www.zodr.pl.

Jednocześnie przekazuję harmonogram obsługi rolników przez pracowników ZODR w zakresie sporządzania wniosków o płatności bezpośrednie w 2023 r.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Harmonogram obsługi rolników przez pracowników ośrodków doradztwa rolniczego w zakresie sporządzania wniosków o płatności bezpośrednie w 2023 r.