| aktualności | inwestycje | gospodarka odpadami | archiwum | kontakt | mapa stronyMapaGminy maly

herb
header

Centrum Usług Społecznych w Gminie Świdwin Drukuj Email
wtorek, 18 kwietnia 2023 12:00

Ogłoszenie - bezpłatna wizyta - psycholog.

 

Na plakacie na fioletowym tle widnieje informacja, iż można umówić się na bezpłatną wizytę do psychologa, Pana  Jacka Pawłowskiego w najbliższy piątek 21.04.2023r. Aby uzyskać więcej informacji można skontaktować się z pracownikami CUS w siedzibie Centrum Świdwin, ul. Kościuszki 15,pokój nr 1 oraz telefonicznie pod nr tel 94 365 20 58.  U góry tekstu znajdują się znaki unijne to jest Fundusze Europejskie flaga Rzeczpospolitej Polska i Unii Europejskiej,  logo Centrum Usług Społecznych w Gminie Świdwin oraz herb Urzędu Gminy Świdwin. Poniżej umieszczone jest hasło o treści : Ukochaj siebie, zadbaj o zdrowie psychiczne. Poniżej po prawej stronie umieszczone jest zdjęcie przedstawiające kobietę obejmującą się w pasie. Zdjęcie umieszczone jest w pomarańczowej ramce a pod zdjęciem widoczna jest żółta poświata. Przy informacji o adresie CUS umieszczona jest biała grafika przedstawiająca budynek a przy danych telefonicznych grafika słuchawki telefonicznej. W kilku miejscach na plakacie umieszczone są grafiki przedstawiające pofalowane okręgi  tworzące figury. Wsparcie oferowane w ramach projektu nr POWR.02.08.00-00-0061/20, pt. „Utworzenie Centrum Usług Społecznych w Gminie Świdwin” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój na lata 2014-2020, oś priorytetowa II. Efektywne polityki publiczne dla rynku pracy, gospodarki i edukacji, Działanie 2.8 Rozwój usług społecznych świadczonych w środowisku lokalnym.